Apie mus

Savo istoriją pradėjome kaip BĮ UAB „Filipopolis“, 1992 m. Nuo to laiko esame žinomi kaip alkoholinių gėrimų importo, didmeninės ir mažmeninės prekybos veiklą vystanti įmonė.
2018 m. balandžio mėn. Filipopolis susijungė su Europoje pirmaujančia putojančio vyno, vyno bei spiritinių gėrimų gamintoja Henkell & Co. Gruppe.
Netrukus mūsų grupė susijungė su putojančio vyno gamyklomis Freixenet S. A. ir jau 2019 m. pradžioje pasaulinei rinkai buvo pristatyta Henkell Freixenet - įmonių grupė, veikianti 30-yje šalių ir savo produkciją eksportuojanti į daugiau nei 150 šalių.
Henkell Freixenet – Nr. 1 putojančio vyno gamintoja pasaulyje! Esame jos dalimi ir didžiuojamės nuo 2019m. vasario 25d. galėdami prisistatyti kaip  

UAB Henkell Freixenet Lietuva

Henkell Freixenet Lietuva asortimentą sudaro ne tik Henkell Freixenet grupės produkcija, kaip Mionetto, Freixenet, Rene Barbier, Torley, bet ir kiti atstovaujami stiprūs prekiniai ženklai, tokie kaip Barone Montalto, Luna Argenta, Sir Edward’s, Didikų, Maxime Trijol ir t.t. – daugiau nei 50 alkoholinių gėrimų prekių ženklų iš viso pasaulio!